jak tanio podrozowac po wloszech

jak tanio podrozowac po wloszech

Paź 13
jak tanio podrozowac po wloszech

Uzyskanie wizy E1:

Każdy przypadek musi być odpowiednio udokumentowane, dołączony z dokumentami potwierdzającymi zapewniając, że wszystkie wymogi prawne zostały spełnione. Pierwotny wniosek wizowy będzie zazwyczaj rozstrzygane przez właściwy amerykańskiej ambasadzie lub konsulacie. Kolejne rozszerzenia są przetwarzane przez Obywatelstwa i Imigracji Services Service Center. Utrzymaniu E-1 / E-2 uchwyt (małżonkowie i dzieci) mogą również uzyskać wizy E. E małżonkowie mogą także później ubiegać się o pozwolenie do pracy w USA.

Korzyści:

1. Legalna praca w USA dla Stanów Zjednoczonych Company, gdzie ponad 50 procent działalności jest związany z handlem między USA i kraj wnioskodawcy domu.

2. Z wizą można swobodnie podróżować do iz USA.

3. Pobyt w Stanach Zjednoczonych na podstawie przedłużonej o nieograniczonym dwoma rozszerzeniami roku tak długo, skarżąca utrzymuje kwalifikacji wizowych.

4. Wnioskodawca może także przynieść jego utrzymaniu małżonka i pracować w Stanach Zjednoczonych. W utrzymaniu i małżonka mogą również pozostać ten sam czas jako posiadacza wizy.

Niektóre z krajów z traktatów z wizą E1:

Argentyna, Aruba, Australia, Austria, Belgia, Boliwia, Bośnia i Hercegowina, Kanada, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Chorwacja, Estonia, Etiopia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Honduras, Iran, Irlandia, Włochy, Japonia, Jordania Łotwa, Liberia, Luksemburg, Macedonia, Meksyk, Holandia, Antyle Holenderskie, Nowa Kaledonia, Norwegia, Oman, Pakistan, Paragwaj, Filipiny, Polska, Serbia i Czarnogóra, Singapur, Słowenia, Korea Południowa, Hiszpania, Surinam, Szwecja , Szwajcaria, Tajwan, Tajlandia, Togo, Turcji, Wielkiej Brytanii i na terytorium Wallis.

Wszelkie obywatele (osoby fizyczne lub firmy) krajów, które posiadają traktaty z USA mogą uzyskać wizy do pracy w Stanach Zjednoczonych w celu opracowania i bezpośrednie inwestycje wewnątrz USA czy handlu z USA.Wiza związane jest to wiza E1. Podawcze jest jedną z najlepszych metod, aby uzyskać wizy szybko z USCIS w porównaniu do procesu mail.

Artykuł dzięki: