jak podrozowac autostopem

jak podrozowac autostopem

Paź 21

jak podrozowac autostopem

Maine

Wiesz-W 1983, Maine Samantha Smith, uczennica, przybył do Moskwy z oficjalną wizytą na zaproszenie Jurij Władimirowicz Andropow, prezes Związku Radzieckiego (obecnie Rosja). Ta charyzmatyczna dziewczynka została uznana taka bohaterka w ZSRR, że kwiat został nazwany na jej cześć.

Nowy Jork

Wiesz-Pod przewodnictwem Walter Mondale, Geraldine Ferraro był kandydatem na wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych w 1984 roku Ferraro jest energiczne orędownikiem praw kobiet. Urodziła się 26 sierpnia 1935 roku, w Newburgh, NY.

California

Wiesz-Komitet Olimpijski USA wysłał 194 zawodniczki do XXIII Olimpiady w Los Angeles, CA. Oni rywalizowali w 15 sportowych: łucznictwo (3), lekkoatletyka (47), koszykówka (12), kajak (4), rowery (4) jeździectwo (8), ogrodzenia (5), gimnastyka (8), piłka ręczna (15) hokej na trawie (16), wioślarstwo (25), strzelnica (6), pływanie (25), tenis stołowy (4), kort tenisowy (12). Najlepsi sportowcy byli Evelyn Ashford (ścieżka Pole), Valerie Brisco-Hooks (lekkoatletyka), Joan Benoit (maraton), Mary T. Meagher (rybki), Tracy Caulkins (pływanie), Flo Hyman (siatkówka), Mary Lou Retton (gimnastyka), Tracie Ruiz (pływanie synchroniczne) ,

jak podrozowac autostopem

Ohio

Czy wiesz-W sierpniu 1984, Judith A. Resnik stała się drugą kobietą amerykańskim astronautą, aby przejść do przestrzeni. Urodziła się 5 kwietnia 1949 roku w Akron, w stanie Ohio.

Mississippi

Wiesz-W połowie 1980 roku Oprah Winfrey otrzymał nominację do Oscara za drugoplanową rolę jako Sofia w „Kolor purpury”. Ona jest wybitnym mistrzem kwestiach socjalnych i praw Czarnych. Oprah Gail Winfrey urodziła się 29 stycznia 1954 roku, w Kosciusko, Mississippi.

Alejandro Guevara Onofre: niezależny pisarz. Alejandro jest autorem wielu artykułów / eseje o ponad 220 krajach i zależnościami (i Amerykańskich, jak również), od ekologii, historii, turystyki i bohaterów narodowych do sportów olimpijskich, stosunków zagranicznych, i przyrody.Ponadto opublikował kilka książek na temat praw kobiet, a wśród nich „Historii Kobiet w Ameryce” i „Famous Amerykanów”.

Artykuł dzięki: http://talonnabalon.com.pl/