jak podrozowac i pracowac

jak podrozowac i pracowac

Wrz 01
jak podrozowac i pracowac

Urodziła się 26 maja 1909, w Adair, Iowa.

Gruzja

Czy wiesz-Na początku 1970 roku, amerykańska Pierwsza Dama Rosalynn Carter udał się do Ameryki Łacińskiej do rozmów z Michael Manley (lider Jamajki), Carlos Andres Perez (prezydenta Wenezueli), Francisco Morales Bermudez Cerrutti (prezydent Peru) i innych przywódców latynoamerykańskich , W tym okresie, była wybitnym działaczem na rzecz demokracji i praw człowieka. Od 1980 roku jest zostać mistrzem problemów ze zdrowiem psychicznym. Carter napisał kiedyś: „Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że problemy ze zdrowiem psychicznym na całym świecie produkowanego 11,5% w 1998 roku globalne obciążenie chorobami, mierzona w utraconych lat życia z niepełnosprawnością przejazd większej niż wymaganych od gruźlicy, raka lub choroby serca …. „Rosalynn Carter pochodzi z Plains, GA.

Hawaje

Czy know stanu Hawaje jest dobrze znany ze swoich znakomitych kobiet: Patsy Mink (polityk), Irmgard Aluli (Singer), O ‚Sullivan Keala (sportsmenka), Liliuokalani (Queen of Hawaii), Nicole Kidman (aktorka), Bernice Pauahi Bishop (Princess of Hawaii), Tia Carrere (aktorka), Yvonne Elliman (piosenkarka) i Tracie Ruiz (mistrz olimpijski).

jak podrozowac i pracowac

Oklahoma

Czy know Między 1981 a 1983, Jeane J. Kirkpatrick został pierwszym American kobiet służyć jako ambasadora przy ONZ. Bez wątpienia, że ??przyciąga uwagę, kiedy amerykański opublikował „dyktatur i podwójnych standardów”, esej o dyktatur w okresie zimnej wojny. Podobnie jak Margaret Thatcher (lider brytyjskiej, 1979-1990) i Mary Eugenia Charles (Premierzy Dominiki, 1980-1995), nie była feministką. Kirkpatrick pochodzi z Duncan, OK.

Connecticut

Czy wiesz-Na początku 1980 roku, Barbara McClintock, który urodził się w Hartford (Connecticut), stała się pierwszą kobietą, która wygrała jedną Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii.

Artykuł dzięki: