jak podrozowac po trojmiescie

jak podrozowac po trojmiescie

Wrz 29

jak podrozowac po trojmiescie

Dowiedz się angielskiego technicznego szybko- użyć protokołu ESP warsztaty promujące czytanie ze zrozumieniem w uczących LEP

Dzięki ciągłej rozbudowie angielskiego jako integralna narzędzia komunikacji dla edukacji, nauki, technologii, biznesu i handlu, wykształcenie policealne studenci techniczne są coraz częściej się na stanowiskach wymagających nimi zarządzać studia wysokiej technologii w technicznym języku angielskim.aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. Jeśli uczysz EFL, technicznego lub biznesowego angielskiego lub uczą obiektu technicznego w języku angielskim, można skorzystać z warsztatów ESP skutecznie wspierać wzmocnioną czytania i rozumienia w uczących LEP.

Grupa moich ograniczoną znajomości języka angielskiego (LEP) studiujących klasę techniki elektronicznej na konstrukcji anteny miał amerykański podręcznik w języku angielskim, więc konieczne było dla mnie do konwersji rozdziały tekstu do serii ESP czytania i rozumienia warsztatów zaprojektowany, aby umożliwić uczniowie ćwiczyć strategie de tworzącego tekstu pisanego jako pomoc w zrozumieniu go.

Cykl warsztatów

Kiedy moje LEP hiszpańskojęzycznych studenci Wydziału Prawa musieli badać aspekty kary śmierci stosowanej w USA, znowu stworzył serię materiałów jak mowie warsztatów i pełnych prezentacji multimedialnych.

Dla moich studentów LEP Economics zrobić badania porównawcze populacyjnej Kolumbii (populacja 44222000) z:

o Korei Południowej (populacja 47700000)

O Polsce (populacja 38587000)

O Argentynie (populacja 38428000)

o RPA (populacja 45026000)

O Ukrainie (populacja 48523000)

Seria warsztatów ESP i prezentacje multimedialne okazały się bezcenne w promowaniu ich czytania i rozumienia materiałów technicznych swój program w języku angielskim. Proces tworzenia skutecznych ESP napisane warsztaty nie jest łatwe, ale jest warte wysiłku wymaga.
Artykuł dzięki: